Zadavatelem microsite je firma EKOLA group, spol. s r.o.Měření hluku ve venkovních i vnitřních prostorech nebo vlivů na životní prostředí

Společnost EKOLA group, spol. s.r.o. se zaměřuje na měření hluku ve vnitřních i venkovních prostorech a protihluková opatření, stejně jako na ochranu životního prostředí.Dobrá akustika dělá divy a to Vám můžou potvrdit nejen hudebníci. Špatná akustika zejména ve vnitřních prostorech může zapříčinit mnohé problémy, nejen co se týče špatné slyšitelnosti, ale i únavu a vyčerpání.

Společnost EKOLA group, spol. s.r.o. se již od roku 1990 zaměřuje na měření hluku a s tím spojená protihluková opatření. Svou činnost rovněž rozšířila na měření prašivosti, světelných vlivů a vlivů na životní prostředí.

Zlepšení akustiky mohou pomoci k lepší komunikaci a zlepšení soustřední například:

- ve školách
- administrativních budovách
- kancelářích
- konferenčních místnostech

V oblasti životního prostředí pak společnost poskytuje biologické posudky a hodnocení, integrovanou prevenci nebo ekologické audity.
Společnost působí v Praze, ale i v dalších městech jako je Plzeň, Teplice, Uherské Hradiště nebo Turnov.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zvukový analyzátor Nor103 s kompaktním provedení – novinka

Zvukový analyzátor Nor103 s kompaktním provedení – novinka

Společnost EKOLA group, spol. s r.o. z Prahy představuje novinku ve své nabídce, kompaktní zvukový analyzátor Nor103 s barevným dotykovým displejem.


Akustika a ochrana životního a pracovního prostředí Praha – měření a ...

Akustika a ochrana životního a pracovního prostředí Praha – měření a ...

Měřením a vyhodnocováním akustických ukazatelů s cílem ochrany životního a pracovního prostředí se zabývají odborníci ze společnosti EKOLA group, spol. s r.o.