Zadavatelem microsite je firma Obec PracejoviceMalebná obec Pracejovice v Jihočeském kraji

Naše obec se nachází nedaleko města Strakonice a je tvořena dvěma částmi, a to Pracejovicemi a Makarovem. Pyšníme se téměř 350 obyvateli a bohatou občanskou vybaveností.Pojďte k nám bydlet nebo jen na návštěvu. Jihočeský kraj vám nabízí spoustu míst k vidění.
Využívejte sportovního vybavení obce, vášnivý čtenáři ocení možnost návštěvy knihovny, pro společenské akce využíváme kulturního domu. Obec má i obchod s potravinami a pohostinství. Dalších zařízení využívejte v blízkých Strakonicích, kde najdete supermarket, zdravotní služby a další. Každoročně organizujeme typické kulturní akce, jako např. dětský den, masopustní pochod, halloween, rybářské závody a různé turnaje. Lákáme také na turistické cíle, mohou to být zámek Střela, hrad Strakonice.
Obecní úřad se nachází na adrese Pracejovice 28, pro občany je otevřen v pondělí, středu a pátek. Pokud máte jakýkoliv problém nebo dotaz, zastavte se za námi.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Malá obec Pracejovice nedaleko Strakonic v Jihočeském kraji

Malá obec Pracejovice nedaleko Strakonic v Jihočeském kraji

Chcete poznat malebné místo v okrese Strakonice? Navštivte malou obec Pracejovice, která se nachází jen půl hodiny od města Písek v Jihočeském kraji a ukrývá ideální místo pro život.


Obec Pracejovice, vesnice s dětským i sportovním hřištěm a kulturním ...

Obec Pracejovice, vesnice s dětským i sportovním hřištěm a kulturním ...

Zajímavé pamětihodnosti společně s úchvatným výhledem do údolí řeky Otavy umožňuje Obec Pracejovice v okresu Strakonice. Obec je rodným místem významného politika Rudolfa Berana.