Robotické sekačky Husqvarna Automower posekají zahradu za Vás

Už Vás nebaví nekonečné sekání zahrady? Robotické sekačky Husqvarna Automower posekají zahradu za Vás! Vyberte si tu svou ve firmě K R E S spol. s r.o. v Krnově nedaleko Opavy.


Robotické sekačky Husqvarna Automower posekají zahradu za Vás
Letošním trendem se stávají robotické sekačky na trávu, které se stanou vašim nenahraditelným zahradním pomocníkem - vyberte si tu správnou! Ve společnosti K R E S spol. s r.o. vám rádi pomohou s výběrem robotické sekačky Husqvarna Automower. Navštívit nás můžete na prodejně v Krnově na Cvilínské ulici.

Proč se robotické sekačky stávají tak oblíbené? Jsou tiché a nezaskočí ji členitý pozemek, svažitý terén ani nepříznivé počasí a navíc ji můžete ovládat jednoduše prostřednictvím mobilního telefonu za pomocí jednoduché aplikace. Jsou vhodné na všechny typy zahrad - malé, větší, členité i svažité.

Robotické sekačky Husqvarna Automower můžete vybírat z několika typů dle vašich potřeb a velikosti zahrady. Pokud máte zájem si robotickou sekačku vyzkoušet, pak nás neváhejte kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Generátory, elektrocentrály Husqvarna na stavbu, zahradu i chatu - odborný prodej a servis

Generátory, elektrocentrály Husqvarna na stavbu, zahradu i chatu - odborný prodej a servis
Generátor Husqvarna je nenahraditelným pomocníkem na stavbu, zahradu nebo chatu - navštivte firmu K R E S na prodejně v Krnově nebo Opavě, kde vám pomůžeme vybrat elektrocentrálu dle vaší potřeby.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA K R E S spol. s r.o. autorizovaný dealer Husquarna
WEBOVÁ STRÁNKA
K R E S spol. s r.o.
kres.dealer-husqvarna.cz
Adresa

Adresa

Cvilínská 325/7
Krnov 794 01

obchodkrnov@kres.cz
+420 554 646 371


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha