Práce a jídlo – spojení firemních akcí a teambuildingů s degustačním menu



Restaurace a Pension U Hradu ve Šternberku nedaleko Olomouce Vám poskytne spojení pracovních záležitostí s gastronomickým zážitkem v podobě degustačního menu.

Máte mnoho pracovních povinností, čeká Vás mnoho porad a teambuildingů, ale zároveň se nechcete připravit o kvalitní jídlo? Využijte tedy prostory Restaurace U Hradu ve Šternberku a dopřejte si ať už při firemní akci, tak i při poradách degustační menu.

Restaurace U Hradu disponuje salónkem nejen pro firemní akce a teambuildingy s kapacitou 40 osob a je připravena uspokojit Vaše chuťové buňky.

Restaurace a Pension U Hradu ve Šternberku se nachází v centru města a můžete tedy navštívit i nedaleký hrad, využít služby pensionu a nabídky pokojů, a pokud není následující den pracovní, navštívit ZOO Olomouc – Svatý Kopeček.

Těšíme se na Vaši návštěvu.





Hotel v Mariánských Lázních, wellness pobyty, golfové hřiště.

Hotel v Mariánských Lázních, wellness pobyty, golfové hřiště

Generální opravy, servis a prodej CNC strojů.

Generální opravy, servis a prodej CNC strojů




Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Romantické ubytování v centru Mikulova s výhledem na zámek

Penzion KARDINÁL Ubytování Mikulov

Romantické ubytování v centru Mikulova s výhledem na zámek

Penzion Kardinál v centru Mikulova je jako stvořený pro romantické ubytování a příjemně strávenou dovolenou. Ubytujte se v pokoji s výhledem na barokní zámek Mikulov - rezervujte si ubytování včas.


Jakostní vína podle kolekce nebo barvy – široký výběr toho nejlepšího

Vinařství a penzion Červinka

Jakostní vína podle kolekce nebo barvy – široký výběr toho nejlepšího

Velký výběr bílých, červených a růžových vín roztříděných do gastro kolekce, kolekce velké a speciální a výtečnou chuť přináší Vinařství a penzion Červinka z Pálavy.


Velikonoční pobytový balíček s vinařskými akcemi a degustací vína na jižní Moravě

Penzion Siesta s.r.o.

Velikonoční pobytový balíček s vinařskými akcemi a degustací vína na jižní Moravě

Využijte několikadenní volno během Velikonoc a vydejte se na jižní Moravu vstříc novým zážitkům. Penzion Siesta ve Valticích Vás srdečně zve na velikonoční pobyt ve znamení vinařských akcí.


Ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových pokojích s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením

Jiří Šída Pension Markéta

Ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových pokojích s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením

Ideálním místem pro rekreaci rodin nebo skupiny přátel je Pension Markéta v Mikulově. Ubytovat se můžete ve dvou nebo třílůžkových pokojích s možností přistýlky, které mají vlastní sociální zařízení.


Ubytování s vinným sklepem a zvýhodněné lázeňské pobyty pro hosty

Pension Jordán Ubytování a vinný sklípek na Moravě

Ubytování s vinným sklepem a zvýhodněné lázeňské pobyty pro hosty

Pension Jordán poblíž Lednicko-valtického areálu je výbornou volbu ubytování s rodinnou atmosférou. Navštivte vinný sklep přímo v objektu nebo využijte zvýhodněné lázeňské pobyty pro naše hosty.