Zemní práce - montáže plynovodů, vodovodů a kanalizací v Českém TěšíněIRP Dostálek s.r.o. z Českého Těšína poskytuje zemní práce u inženýrských staveb a sítí. Provádí montáže, zkoušky a revize plynovodů, vodovodů nebo kanalizací.

Společnost s více jak třicetiletou zkušeností, která se zaměřuje na zemní práce v Českém Těšíně, to je firma IRP Dostálek s.ro..

Společnost se již dlouhá léta zabývá zemními prácemi v oblasti výstavby inženýrských staveb a sítí. Mezi její hlavní činnosti patří zejména výstavba, opravy a rekonstrukce:

- plynovodů
- vodovodů
- kanalizací

a rovněž jejich zkoušek a revizí. K práci disponuje širokým spektrem strojního vybavení. Mimo jiné vlastní i moderním vybavením pro svařování oceli a PE nebo měřícími přístroji pro výstavbu gravitačních kanalizací.

Firma pracuje s ohledem na životní prostředí a nejlepší reference jsou pro ni spokojení zákazníci a dobře odvedená práce.Zadavatelem microsite je firma 

IRP Dostálek, s.r.o.Strojírenská výroba se zaměřením na výrobu vzduchotechniky, radiálních ventilátorů, sušáren obilí, průmyslových filtrů či zahradního nářadí. Zakázková výroba dle dokumentace zákazníka.

Město Lysá nad Labem v Polabské nížině – naučná stezka, přírodní rezervace a další zajímavosti.

Město Lysá nad Labem v Polabské nížině – naučná stezka, přírodní rezervace a další zajímavosti
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Vodorovné vrtané protlaky Praha - bezvýkopová technologie

Zemní protlaky spol. s r.o.

Vodorovné vrtané protlaky Praha - bezvýkopová technologie

Zemní protlaky spol. s r.o. se zabývá bezvýkopovou technologií od roku 1994, kdy byla založena. V současné době vlastní několik vrtných souprav na řízené a vrtané protlaky.


Terénní úpravy, zemní, výkopové a dokončovací práce pro stavby

ERTRANS, družstvo

Terénní úpravy, zemní, výkopové a dokončovací práce pro stavby

Terénní úpravy, zemní a výkopové práce, přípravné a dokončovací práce pro stavby, realizace kanalizačních přípojek, inženýrské sítě od firmy ERTRANS, družstvo v Moravském Krumlově.


Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava – přeprava palet, volně ložených zásilek

DS Partner s.r.o. Zemní a výkopové práce Brno, Blansko

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava – přeprava palet, volně ložených zásilek

Vnitrostátní a mezinárodní autodopravu zajišťuje v okolí Brna a Blanska firma DS partner s.r.o. Přepravujeme volně ložené zásilky i zboží na paletách


Zemní, výkopové práce a terénní úpravy

DS DUMA s.r.o.

Zemní, výkopové práce a terénní úpravy

Kompletní zemní a výkopové práce provádí na území Jihomoravského kraje firma firma DS DUMA ze Znojma. Zajistíme také veškeré terénní úpravy.


Terénní úpravy, bourací práce – rychle a kvalitně

BADIN s.r.o. Radek Badin

Terénní úpravy, bourací práce – rychle a kvalitně

Kvalifikované služby v oblastí terénních úprav a bouracích prací poskytuje v Ivančicích a okolí společnost BADIN s.r.o. Spokojenost zákazníků je u nás na prvním místě.