Zadavatelem microsite je firma Ing. Ladislav Kozák s.r.o.Auditorské služby, daňové poradenství, vedení účetnictví a daňová evidence

Firma Ing. Ladislav Kozák s.r.o. poskytuje firmám i OSVČ veškeré auditorské služby a daňové poradenství, kompletní vedení účetnictví včetně daňové evidence a vypracování daňových přiznání.Firma Ing. Ladislav Kozák s.r.o. se sídlem v Praze poskytuje firmám i OSVČ veškeré auditorské služby a daňové poradenství. Současně také pro své klienty zajišťujeme kompletní vedení účetnictví včetně daňové evidence a vypracování daňových přiznání. Nabízíme také právní a finančně-ekonomické poradenství, týkající se daní, odvodů, poplatků a jiných plateb. V rámci auditorských služeb se snažíme neustále sledovat novodobé změny tak, abychom našim klientům mohli poskytnout služby na té nejvyšší úrovni. Naše firma Ing. Ladislav Kozák s.r.o. je již 12 let členem Komory daňových poradců.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Vedení účetnictví, auditorské služby, daňové poradenství pro firmy i ...

Vedení účetnictví, auditorské služby, daňové poradenství pro firmy i ...

Zkušeného auditora i ekonoma v jednom naleznete u firmy Ing. Ladislav Kozák, s.r.o. v Praze Hostivař. Kvalitní poradenství, vedení účetnictví i zpracování daňových přiznání.