Odborné učiliště a střední škola Zlínský kraj - Vsetín

Maturitní obory, učiliště, středoškolské vzdělání zakončené maturitu nebo výučním listem, střední odborná škola ve Zlínském kraji, technické a gastronomické obory.


Stážistou s Erasmem, obor Podnikání
Vyberte si maturitní obory nebo obory zakončené výuční listem! Přihlaste se na naši střední školu ve Vsetíně. Končíte základní školu a rozhodujete se kam pokračovat dále ve svém studiu? Jste ze Zlínského kraje? Zvolte si Střední odbornou školu Josefa Sousedíka, a zajistíte si tak kvalitní pracovní budoucnost.
U nás lze studovat několik oborů z různých pracovních odvětví, ať už jsou to technické obory, gastro obory, nebo např. podnikání a ekonomii. Je jen na vás, kterým směrem se vydáte. Škola je zapojena do několika zajímavých projektů a také organizuje mnoho zájmových kroužků. Žáci mají k dispozici stravovací zařízení. Studium je doplněno praxí. Vaše děti budou učit profesionální pedagogové.
Navštivte naše internetové nebo facebookové stránky, kde naleznete bližší informace a spoustu novinek či aktualit. Školu najdete ve Vsetíne, na adrese Benátky 1779.

Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín
WEBOVÁ STRÁNKA
Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín
sosvsetin.cz
Adresa

Adresa

Benátky 1779
Vsetín 755 01

info@sosvsetin.cz
+420 575 755 011


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha