Zadavatelem microsite je firma JK MONT, s.r.o. technologická zařízeníZakázková kovovýroba, výroba šnekových a řetězových dopravníků

Dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby šnekových a řetězových dopravníků má společnost JK MONT, s.r.o.Máte zájem o výrobu šnekového nebo řetězového dopravníku? Firma JK MONT, s.r.o. se již od roku 1997 zabývá zakázkovou kovovýrobou. Společnost disponuje bohatým technologickým vybavením, což zaručuje široký záběr výrobních možností.

Dopravníky vyrábíme z nerezových, ocelových a pozinkových materiálů. Řetězové a šnekové dopravníky lze využít především pro kafilérie, zemědělství a mlynářství.

Šnekový dopravník je určen k plynulému podávání sypkého materiálu pro horizontální, stoupavou nebo výjimečně vertikální dopravu sypkých materiálů. Pohonné jednotky šnekových dopravníků se volí dle požadovaného výkonu a otáček - čelních, kuželočelních popřípadě šnekových převodovek.

Řetězové dopravníky neboli redlery jsou určeny k vodorovné nebo svislé dopravě práškových, sypkých a zrnitých materiálů menších rozměrů. Dopravním elementem je dopravní řetěz vybavený lopatkami nebo korečky, který klouže po dně žlabu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY