Projekce vodohospodářských staveb, vodovodů, kanalizací a ČOV

Jste obec či městská část a potřebujete pro své občany zajistit přívod pitné vody a odvod odpadních vod? Máte vodovod, který by už potřeboval rekonstrukci?


Projekce vodovodů, kanalizací a ČOV
Chcete lepší technologii a optimalizaci čištění odpadních vod? Potřebujete přípojky pro nové objekty? Tak neváhejte a oslovte odborníky, kteří Vám v této oblasti pomůžou, a to společnost PIK Vítek s.r.o.
Již řadu let se zaměřujeme na projekci vodohospodářských staveb. Dle požadavků zpracujeme návrh, projekt s položkovým rozpočtem na stavby spojené s vodovody a kanalizací. Zhotovujeme projekty pro zásobování pitnou vodou obcí i samostatných objektů, jako jsou vodojemy, vodovody, automatické tlakové stanice, úpravny vody. Dále pak zajišťujeme projekci pro odvod a čištění odpadních vod z obcí a měst jako kanalizační sítě, čistírny odpadních vod, ale i čističky pro průmyslové areály či domácnosti.
V případě zájmu se obracejte na Projektovou a inženýrskou kancelář Vítek. Sídlíme v Praze, ale veškerou činnost a konzultace uskutečníme v rámci republiky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Projekční a inženýrská činnost pro vodohospodářské stavby

Projekční a inženýrská činnost pro vodohospodářské stavby
Společnost PIK Vítek s.r.o. poskytuje komplexní projekční a inženýrské služby pro vodohospodářské stavby. Zabýváme se vodovody, kanalizacemi, čistírnami odpadních vod a malými vodními nádržemi.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA PIK Vítek s.r.o. Martin Kotek
WEBOVÁ STRÁNKA
PIK Vítek s.r.o.
www.pikvitek.cz
Adresa

Adresa

Kořenského 1025/7
Praha 5 - Smíchov 150 00

martin.kotek@pikvitek.cz
+420 777 765 267


Najdete nás také zde:

ARES
captcha