Pracovní nářadí a stroje – prodej, půjčovna a servis Středočeský kraj

Nářadí pro dům, zahradu a veřejné zelené plochy, nářadí pro kutili i průmyslové společnosti, kvalitní pracovní stroje a nářadí z Mladé Boleslavi – to je prodejna KM6 System.


Profesionální motorové pily
Prodejna KM6 System nabízí svým klientu kvalitní ruční nářadí. Jste fanoušek zahradnictví a potřebujete kvalitní pracovní pomůcky? Vlastníte průmyslovou firmu? Nakupujte si vybavení u nás. Každý si najde své, jak profesionálové, tak i hobíci.
Nabídka zahrnuje např. motorové pily, křovinořezy, stroje na úpravu zeleně a živých plotů, kropící systémy, foukače a vysavače listí, sekačky, provzdušňovače, zahradní traktůrky. Dále jsou to vrtačky, brusky, pily, frézy, šroubováky a mnoho dalších. Celý sortiment naleznete na našem webu. K veškerému nářadí nabízíme a realizujeme servisní služby. K tomu, abyste mohli bezpečně pracovat, budete potřebovat také pracovní pomůcky. I ty u nás zakoupíte.
Přijďte si své nové nářadí vybrat k nám do prodejny v Mladé Boleslavi. Jsme tu pro vás každý pracovní den od 8:00 do 16:30. Svou poptávku lze zaslat i přes webový formulář.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Nářadí pro péči o živé ploty a dřeviny Mladá Boleslav, elektrické a motorové zahradní nůžky

Nářadí pro péči o živé ploty a dřeviny Mladá Boleslav, elektrické a motorové zahradní nůžky
Nářadí pro péči o živé ploty a dřeviny Mladá Boleslav, elektrické a motorové zahradní nůžky, prodej zahradního nářadí, rozmanitý sortiment v sekci dům, zahrada a les.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KM 6 system s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KM 6 system s.r.o.
www.km6.cz
Adresa

Adresa

Laurinova 518
Mladá Boleslav 293 01

prodejna@km6.cz
+420 326 723 332


Najdete nás také zde:

ARES
captcha