Zadavatelem microsite je firma Autoškola J&H Jaroslav HrůzaAutoškola v Hradci Králové, řidičské oprávnění na auto, motocykl i traktor

Jste plnoletí a již nechcete být závislí v oblasti přepravy? Chcete si udělat řidičský průkaz a hledáte spolehlivého instruktora, který Vás naučí vše v oblasti řízení vozidel a provozu?Tak neváhejte a kontaktujte naši Autoškolu J&H Jaroslav Hrůza.
Již řadu let provozujeme autoškolu a vychováváme zodpovědné řidiče pro bezpečnost provozu na našich silnicích. Máme zkušené instruktory s mnohaletou praxí. Pro bezpečnou jízdu zpočátku využíváme trenažery a jiné moderní technologie. U nás si můžete udělat řidičské oprávnění na osobní automobil i přívěs, motorku, náklaďák, traktor i autobus. Můžete využít i našich dalších služeb jako jsou kondiční jízdy, kterých využívají především osoby, které delší dobu neřídili a chtějí si bezpečně oprášit své řidičské schopnosti. Dále pak nabízíme i školení referentů.
Pokud Vás naše nabídka zaujala tak nám kdykoliv zavolejte či nás navštivte osobně. Sídlíme v Hradci Králové na ulici Hradecká 403, ale působíme v širokém okolí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY