Zadavatelem microsite je firma Pedagogický institut, o.p.s.Pedagogický institut, vzdělávání pedagogů, eLearning, prezenční kurzy, vzdělávání ve školách

Náš pedagogický institut z okresu Havlíčkův Brod napomáhá s rozvojem občanské společnosti prostřednictvím kvalitního vzdělávání ve školách.Představujeme Vám Pedagogický institut, o.p.s. z okresu Havlíčkův Brod, který napomáhá podporou a rozvojem celoživotní vzdělávání pedagogů. Předávají školám vizi, že jsou lákavým, inspirujícím, zajímavým a podporujícím místem. Disponujeme efektivními postupy s využíváním moderních technologií.

V rámci svých nabízených služeb se tak věnujeme rozvoji občanské společnosti prostřednictvím kvalitního vzdělávání ve školách. K šíření profesní osvěty využíváme moderní technologie k propojování lidí, moderních poznatků pedagogiky a společenských věd.

Pokud Vás služby pedagogického institutu zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na Vyhlídce 595, Přibyslav, Havlíčkův Brod.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY