Zadavatelem microsite je firma GAMA G+V, s.r.o.Stavební a zemní práce Olomouc, řízené protlaky, podvrty, bezvýkopové práce, inženýrské sítě

Specializujeme se na zemní práce, prováděné při pokládce kabelového a potrubního vedení, výstavbu inženýrských sítí, rekonstrukční práce, řízené protlaky, podvrty.Představujeme Vám firmu GAMA G+V, s.r.o. z Olomouce, která svoji činnost zaměřila na provádění stavebních a zemních prací. Jako jedni z prvních v České republice provádíme řízené protlaky/podvrty bezvýkopovým způsobem.

V rámci svých nabízených služeb se tak specializujeme na zemní práce, prováděné při pokládce kabelového a potrubního vedení, výstavbu inženýrských sítí, rekonstrukční práce a také na novostavby a složitá konstrukční řešení.

Díky novým technologiím provádíme řízené protlaky/podvrty a následné zatahování chrániček moderním bezvýkopovým způsobem.

Pokud Vás stavební a zemní práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Hybešova 1289/20, Olomouc - Hodolany.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY