Prvky pro bydlení i zahradu, stolky na zábradlí Teplice, pevné a sklopné provedení

Dodáváme kvalitní, praktické a elegantní řešení pro dům, byt a zahradu, nerezové stolky na zábradlí dodáváme v pevném a sklopném provedení.


Prvky pro bydlení i zahradu, stolky na zábradlí Teplice
Představujeme Vám firmu Dastech s.r.o. z okresu Teplice, která svoji činnost zaměřila na výrobu a dodávky produktů pro dům a zahradu. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme dodávkám na český trh kvalitních českých i zahraničních produktů pro dům a zahradu. Nabízíme stolky na zábradlí a navíc v provedení sklopný nezabírá místo.

Máte příjemný výhled ze svého balkonu a chtěli byste si také posedět u kávy či časopisu? Perfektní řešení nabízí firma Dastech s.r.o. z okresu Teplice v podobě nerezových stolků na zábradlí v pevném a sklopném provedení.

Pokud Vás stolky na zábradlí zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese U Kapličky 6, Lahošť Teplice.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

PVC madla na zábradlí bytových domů, nerezové držáky truhlíků na balkonové květiny

PVC madla na zábradlí bytových domů, nerezové držáky truhlíků na balkonové květiny
Kvalitní a přitom elegantní zahradní i bytové doplňky Vám poskytne společnost Dastech s.r.o. z Lahoště. Vyřešíme problém s bezpečností a ochranou Vašich balkónových květinových truhlíků.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Dastech s.r.o. Zahradní domky Biohort
WEBOVÁ STRÁNKA
Dastech s.r.o.
www.dastech.cz
Adresa

Adresa

U Kapličky 6
Lahošť 417 25

dastech@dastech.cz
+420 800 310 320


Najdete nás také zde:

ARES
captcha