Taxislužba Strakonice, přeprava osob, transfery na letiště, kurýrní služba, stěhování věcí do 1 tuny

Poskytujeme kvalitní taxi službu za příznivou cenu pro co nejširší okruh zákazníků ve Strakonicích a v Horažďovicích, kurýrní služby, přeprava zásilek.


Taxislužba Strakonice
Představujeme Vám firmu Pavel Vojík s.r.o. ze Strakonic, která se věnuje komplexním službám v individuální přepravě osob, zásilek i zvířat.

Jsme taxislužba za příznivou cenu, také na dobírku a pro co nejširší okruh zákazníků ve Strakonicích a v Horažďovicích. Provozujeme stěhování nábytku a věcí do hmotnosti 1 tuny. Kromě přepravy osob nabízíme také kurýrní služby. Přepravujeme všechny druhy a typy zásilek, od obálek, balíčků, až po dárkové koše nebo květiny. Zákazníky rádi odvezeme na místo určení, v co nejkratším možném čase.

Potřebujete přepravit z místa A do místa B, rychle a v čistém vozu? Chcete mít pohodlí při jízdě a přijet včas? Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese MUDr. Karla Hradeckého 1069, Strakonice.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Taxislužba Strakonice, Písek, přeprava osob i zásilek

Taxislužba Strakonice, Písek, přeprava osob i zásilek
Pravidelná či jednorázová přeprava jednotlivých osob i osmičlenných skupin, doručení zásilek i převoz věcí při stěhování poskytuje TAXI Pavel Vojík s.r.o., Strakonice.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Pavel Vojík s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Pavel Vojík s.r.o.
www.taxivojik.cz
Adresa

Adresa

MUDr. K. Hradeckého 1069
Strakonice 386 01

taxipavelvojik@seznam.cz
+420 777 099 507


Najdete nás také zde:

ARES
captcha