Motel Železné Hory Kojice, ubytování v penzionu a golfových domcích, nové minigolfové hřiště

Motel Železné Hory Kojice - Nabízíme Vám služby našeho motelu v Železných horách, pohořím které se nachází v severní části Českomoravské vrchoviny.


Motel Železné Hory Kojice, zájmové hry a sporty
Představujeme Vám motel Železné Hory, který se nachází v obci Kojice v okrese Pardubice v severní části Českomoravské vrchoviny.

Pokud hledáte klidné místo ke strávení aktivní dovolené, nabízíme ubytování ve vlastním penzionu nebo v golfových domcích. Celková ubytovací kapacita je 80 lůžek. Hosté můžou využít 8 dvoulůžkových pokojů a 2 turistické pokoje se 3 resp. 4 lůžky.
Ubytování v soukromí je možno ve 4 golfových domcích se sociálním zařízením, kde jsou dva samostatné pokoje 2 + 2 lůžka.

V naší restauraci nabízíme českou kuchyň s denní nabídkou hotových jídel, minutkovou kuchyň, nabídku studené kuchyně s dobrotami zejména k točenému pivu.

V okolí Motelu Železné Hory jsou hostům k dispozici velké travnaté plochy pro jiné zájmové hry a sporty, dětské hřiště a v zimě přírodní ledová plocha.
Pro hráče máme připraveno zbrusu nové minigolfové hřiště, které obsahuje 18 her.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Ubytování v penzionu, golfových domcích, ubytovacím domě Chvaletice, golf, tenis, restaurace

Ubytování v penzionu, golfových domcích, ubytovacím domě Chvaletice, golf, tenis, restaurace
Ubytování v penzionu, golfových domcích, ubytovacím domě Chvaletice, golf, tenis, volejbal, nohejbal, tělocvična, restaurace, přírodní zajímavosti.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Motel Železné Hory Kojice
WEBOVÁ STRÁNKA
Motel Železné Hory Kojice
www.motelzeleznehory.cz
Adresa

Adresa

Kojice 179
Kojice 533 12

info@motelzeleznehory.cz
+420 604 279 693


Najdete nás také zde:

ARES
captcha