Spolehlivý partner v oblasti myslivosti, chovu a péče o zvěř

Hledáte aktuální informace týkající se myslivecké tématiky? Zajímáte se o lov černé či vysoké zvěře? Obracejte se na nás – Myslivost, s.r.o. – jsme odborníky na myslivost v ČR a na Slovensku.


Chov a péče o zvěř - prodej potřeb
Chcete nabýt znalosti v oblasti myslivosti a nevíte si rady, na koho se obrátit, či kde hledat ty správné informace?
Naše společnost se v Česku a na Slovensku již celou řadu let odborně věnuje tématu myslivosti, chovu a péče o zvěř, lovu, dále pak lesnictví a ochraně přírody. Již od roku 1923 vydáváme odborný časopis Myslivost, mimo to distribuujeme a nabízíme celou řadu knih, časopisů, odborných publikací na téma myslivosti. Náš e-shop je největším na našem trhu zaměřeným na mysliveckou tematiku, kde nabízíme od malých nožů pro zpracování zvěřiny až po profesionální fotopasti, dalekohledy či puškohledy.
Zkušeným, ale také začínajícím a malým myslivcům rádi nabízíme odborné poradenství, rady a užitečné tipy pro jejich aktivity, stejně jako pravidelně informujeme o nejdůležitějších událostech v myslivecké branži. Základní informace, ale také mnohem více, naleznete na našem webu www.myslivost.cz.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Knihkupectví a e-shop se zaměřením na myslivost, časopisy, literatura, akce i poradenství

Knihkupectví a e-shop se zaměřením na myslivost, časopisy, literatura, akce i poradenství
Široký myslivecký sortiment pro myslivce i širokou veřejnost připravila firma Myslivost, s.r.o. z Prahy 4. Prodáváme a vydáváme odbornou literaturu, myslivecké zboží i dárky.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Myslivost, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Myslivost, s.r.o.
www.myslivost.cz
Adresa

Adresa

Lešanská 1176/2a
Praha 4 141 00

knihkupectvi@myslivost.cz
+420 733 383 425


Najdete nás také zde:

ARES
captcha