Elegantní a moderní skleněné obklady za kuchyňské linky

Moderní vzhled, hladký a téměř bezspárový povrch a snadná údržba – to vše jsou výhody moderních skleněných obkladů za kuchyňské linky, které na míru vyrábí Sklenářství Olejník.


Skleněné obklady za kuchyňské linky Veselí nad Moravou
Líbí se Vám moderní skleněné obklady? Uvažujete o pořízení skleněného obkladu za kuchyňskou linku? Skleněné obklady na míru v široké oblasti Veselí nad Moravou dodává Sklenářství Olejník.

Skleněné obklady jsou kuchyní jsou představují nejen dekorativní prvek každého interiéru, ale jsou zároveň praktické. Skleněné obklady nemají téměř žádné spáry, jsou hladké a snadno se udržují. Mezi jejich přednost také patří to, že jsou vysoce odolné vůči rozbití.

Skleněné obklady jsou moderní a zároveň elegantní – každý zákazník si může vybrat design podle své představy, které navíc přesně zapadne do daného interiéru. Vybrat si můžete z několika desítek barevných odstínů, ale náš sortiment zahrbnuje také skleněné obklady s grafickými motivy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Zakázková výroba designových skleněných sprchových koutů a zástěn do koupelny

Zakázková výroba designových skleněných sprchových koutů a zástěn do koupelny
Dodejte Vaší koupelně nádech elegance díky skleněným sprchovým koutům a zástěnám. Designové skleněné sprchové kouty a zástěny do koupelen na zakázku vyrábí Sklenářství Olejník.

Zasklívání oken, dveří, výloh plochým sklem o síle 4-10 mm

Zasklívání oken, dveří, výloh plochým sklem o síle 4-10 mm
Zasklení oken, výloh nebo dveří svěřte do rukou Sklenářství Olejník z Veselí nad Moravou. Zasklívání provádíme plochým sklem o síle 4-10mm, možnost aplikace bezpečnostní fólie na prosklené plochy.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Sklenářství Olejník
WEBOVÁ STRÁNKA
Sklenářství Olejník
www.sklenarstvi-olejnik.cz
Adresa

Adresa

nám. Bartolomějské 36
Veselí nad Moravou 698 01

info@sklenarstvi-olejnik.cz
+420 602 504 041


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha