Zadavatelem microsite je firma Dostál Radoslav, JUDr., advokátní kancelářJihomoravská advokátní kancelář z Brna – Radoslav Dostál

Řešení právních záležitostí a procesů, zastupování fyzických i právnických osob v různých typech právního řízení, řešení rodinných i profesních problémů v oblasti advokacie.Právnické služby advokátní kanceláře Radoslava Dostála Brno, specializace na trestní, správní, rodinné i občanské právo. Jestliže chcete poradit nebo zastoupit v jakémkoliv níže zmíněném procesu, obraťte se na nás.
V rámci našich služeb nabízíme klientům rozsáhlé Jsme rodinný team profesionálů, kteří se dnes a denně snaží pomáhat svým klientům v otázce práva. Zastoupíme vás v trestním řízení, rozvodovém řízení, správní a přestupkovém řízení, pomůžeme vám s převodem nemovitosti nebo dědickém vypořádání. Jsme tu pro fyzické a právnické osoby, tak i pro obce nebo města. Naše odbornost je podložena léty praxe v oboru. Budeme za vámi stát v těžkých životních situacích.
Naši advokátní kancelář naleznete v Brně na adrese Lazaretní 4298/11a. Pokud se potřebujete poradit, zda jsme schopni poskytnout pomoc i vám, zavolejte na telefonní číslo a před osobním setkáním zvolíme nejprve telefonickou konzultaci.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Advokátní kancelář, rozvodové řízení Brno, zastupování ve správním ...

Advokátní kancelář, rozvodové řízení Brno, zastupování ve správním ...

Advokátní kancelář, rozvodové řízení Brno, zastupování ve správním řízení, občanskoprávní spory, rodinné a občanské právo.