Generátory, elektrocentrály Husqvarna na stavbu, zahradu i chatu - odborný prodej a servis

Generátor Husqvarna je nenahraditelným pomocníkem na stavbu, zahradu nebo chatu - navštivte firmu K R E S na prodejně v Krnově nebo Opavě, kde vám pomůžeme vybrat elektrocentrálu dle vaší potřeby.


Elektrocentrály Husqvarna na chatu - odborný prodej a servis
Elektrocentrála je pomocník, který pomůže v každodenních, ale především v neočekáváných situacích doma, v dílně i na chalupě - prostě všude tam, kde není zavedena elektřina nebo nastal výpadek proudu.

Generátory značky Husqvarna vám zajistí nepřetržitý výkon, odolnost a spolehlivost snadno startovatelného benzínového motoru. Vybírat můžete ze dvou variant generátoru - obě elektrocentrály jsou navržené pro napájení domácností a pracovišť:

- G2500P má výkon 2, 0 kW (50 Hz), vhodný při omezení přívodu elektrického proudu, má 15 litrovou nádrž a viditelnou hladinu paliva

- G3200P má výkon 2, 7 kW (50 Hz), je účinný, spolehlivý a snadno použitelný i v náročném prostředí, má 15 litrovou nádrž a viditelnou hladinu paliva.

Společnost K R E S spol. s r.o. je autorizovaným dealerem značky Husqvarna, proto vám vždy rádi poradíme s výběrem. Navštivte nás na prodejně v Krnově u Bruntálu nebo také v Opavě.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Robotické sekačky Husqvarna Automower posekají zahradu za Vás

Robotické sekačky Husqvarna Automower posekají zahradu za Vás
Už Vás nebaví nekonečné sekání zahrady? Robotické sekačky Husqvarna Automower posekají zahradu za Vás! Vyberte si tu svou ve firmě K R E S spol. s r.o. v Krnově nedaleko Opavy.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA K R E S spol. s r.o. autorizovaný dealer Husquarna
WEBOVÁ STRÁNKA
K R E S spol. s r.o.
kres.dealer-husqvarna.cz
Adresa

Adresa

Cvilínská 325/7
Krnov 794 01

obchodkrnov@kres.cz
+420 554 646 371


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha