Zadavatelem microsite je firma MESMER s.r.o. úklidové službyMultifunkční společnost Praha – nabídka úklidových služeb, stavebních prací a dopravy

Úklidové, stavební práce a spediční služby Praha, úklid pro váš byt, dům i průmyslový prostor, rekonstrukce bytů a stavební práce, nabídka přepravy – MESMER s.r.o.


Hledáte úklidovou společnost z Prahy? Potřebujete uklidit váš dům byt, či kancelář? Neváhejte kontaktovat nás, MESMER s.r.o. Vedle úklidových služeb nabízíme klientům také stavební práce, nebo dokonce přepravu.
Uklízíme domácnosti, ale také průmyslové prostory a firmy. Přednostmi naší společnosti je rychlost, preciznost a dostupná cena, a to ocení každý zákazník. V oblasti stavebních prací se zaměřujeme na rekonstrukce bytů a interiérů. Naše spediční služby využívejte jak pro Českou republiku, i pro celou Evropu. Máme skvělé služby, přesné dodací termíny a přepravíme vám jakoukoliv zakázku.
Pošlete nám poptávku a my se vám ozveme s nabídkou, kterou společně probereme osobně, tak i po telefonu, je jen na vás, jakou formu komunikace si zvolíte. Sídlíme na ulici Vinohradská 2518/28 Praha 2.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY