Vzdělávací instituce Základní škola Ořech – Praha Západ

První stupeň základního vzdělání v obci Ořech na okraji Prahy, vzdělávání 1-5. třídy, základní škola pro vaše děti v oblasti Praha - Západ.


Základní škola Ořech, vzdělávání
Bydlíte v oblasti Prahy Západ a chystáte se umístit svou ratolest do základní školy? Máte doma předškolačka a vybíráte pro něj budoucího poskytovatele základního vzdělání. Pomůžeme vám a doporučíme naši Základní školu Ořech. Bude spokojení jak vy, tak i vaše děti.
Provozujeme základní vzdělání od první do páté třídy. Děti projdou prvním stupněm ve velmi moderním a příjemném prostředí. Tím ho provedou profesionální pedagogové, kteří poskytnou žákům to nejlepší vzdělání. Mimo vyučování funguje školní družina a zájmové kroužky, do kterých lze děti umístit. Naši žáci jsou úspěšní u přijímacích zkoušek na gymnázia a ostatní školy. Pravidelně organizujeme výlety, sportovní akce, olympiády, soutěže a besídky.
Najdete nás na okraji Prahy, v obci Ořech. Základní škola sídlí na adrese Karlštejnská 54. Přijděte k nám na prohlídku, rádi vás naší školou provedeme.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Základní škola od 1. do 5. třídy ve vesnici Ořech na okraji Prahy

Základní škola od 1. do 5. třídy ve vesnici Ořech na okraji Prahy
Základní vzdělaní pro děti do páté třídy, základní škola ve vesnici Ořech, kvalitní studium s profesionálním personálem, školní družina, nespočet zájmových kroužků a aktivit, rodinná atmosféra.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Základní škola Ořech, okr. Praha- západ, příspěvková organizace
WEBOVÁ STRÁNKA
Základní škola Ořech, okr. Praha- západ, příspěvková organizace
www.zsorech.cz
Adresa

Adresa

Karlštejnská 54
Ořech 252 25

zsorech@zsorech.cz
+420 257 960 069


Najdete nás také zde:

ARES
captcha