Krkonošská horská chata v Peci pod Sněžkou

Ubytování v horské chatě přímo pod horou Sněžka, tradiční horské ubytování uprostřed krkonošské přírody, chata s domácí farmou, skvělá kuchyně – to je Děčínská bouda - Horská farma na Růžové hoře.


Ubytování v horské chatě pod Sněžkou
Víte, že Pec pod Sněžkou patří mezi jedno z nejpopulárnějších turistických cílů v České republice? Je to oblíbená destinace jak pro letní, tak i pro zimní dovolené! Chystáte se na toto místo a hledáte to pravé ubytování? Přijeďte k nám do Děčínské boudy.
Užijte si pravé horské atmosféry v tradičním prostředí našeho ubytování. Máme dvoulůžkové, třílůžkové a pětilůžkové pokoje. V létě je možné parkovat u chaty, v zimě lze využít lanové dráhy vedoucí na Sněžku. Poloha chaty je opravdu uprostřed krkonošské přírody. Užijete si nejen ubytování, ale i tradiční české kuchyně, která využívá dávných receptů a místních surovin, které jsou vyráběny u nás na farmě.
Pokud chcete zažít a načerpat pravou horskou atmosféru v tradiční krkonošské chatě, zavítejte k nám pod Sněžku. Čeká na vás milý personál a domácí prostředí. Adresa je Velká Úpa 181.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Děčínská bouda - Horská farma na Růžové hoře, ubytování na horách v Krkonoších

Děčínská bouda - Horská farma na Růžové hoře, ubytování na horách v Krkonoších
Nabízíme ubytování v horské chatě Horská farma na Růžové hoře s možností turistiky a lyžování, domácí kuchyně, ubytování s polopenzí.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Děčínská bouda - Horská farma na Růžové hoře
WEBOVÁ STRÁNKA
Děčínská bouda - Horská farma na Růžové hoře
www.ceskehory.cz
Adresa

Adresa

Velká Úpa 181
Pec pod Sněžkou - Velká Úpa 542 21

horskafarma@email.cz
+420 733 557 999


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha