Specialista na tuhá paliva, uhlí, koks, brikety a pelety

Spolehlivý dodavatel pro maloobchodní a velkoobchodní prodej tuhých paliv v Praze to je společnost MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic.


Pytlované brikety balené
Potřebujete dřevo, a to rychle? Chcete se zásobit na zimu a nebaví vás přemýšlet, jaký druh otopu pro vás bude ten nejefektivnější? Řešíte neustále se zdražující energie a nechcete být odkázáni na předražené dodávky elektřiny a plynu od nadnárodních korporátů? Obraťte se na stabilního dodavatele tuhých paliv s prokázanou kvalitou. Firma MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech Republic je tu pro vás!
Jsme prověřenou obchodní společností s historií sahající až do roku 1996. Naše společnost si velmi rychle získala oblibu zákazníků pro kvalitu dodávaného produktu, včasné dodávky a nadstandardní služby, mezi které patří také poradenství a efektivní využívání energetických zdrojů. Nabízíme přímé dodávky dřeva, uhlí, koksu pelet či dalších produktů té nejvyšší jakosti. Zajišťujeme také velkoobchodní dodávky pro výtopny a teplárny, nezalekneme se ani velkých projektů na topivo do velkých otopných soustav. Mimo naši hlavní činnost se zabýváme také kamionovou dopravou, a to jak vnitrostátní, tak také mezinárodní. Disponujeme moderními tahači s velkokapacitními návěsy – vaše zboží přepravíme kamkoliv, a nemusí to být nutně pouze naše palivo.
Sídlíme na adrese Francouzská 172, Praha 2 a veškeré informace o naší společnosti naleznete na webu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Vnitrostátní a mezinárodní silniční kamionová doprava, MEIXNER & HANUŠ a.s.

Vnitrostátní a mezinárodní silniční kamionová doprava, MEIXNER & HANUŠ a.s.
Společnost MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic se zabývá vnitrostátní a mezinárodní silniční kamionovou dopravou.

Prodej pytlovaného uhlí, uhelné a dřevěné brikety, dřevo Praha, regionální rozvoz paliva až domů

Prodej pytlovaného uhlí, uhelné a dřevěné brikety, dřevo Praha, regionální rozvoz paliva až domů
Prodej pytlovaného uhlí, uhelné a dřevěné brikety, dřevo Praha, regionální rozvoz paliva až domů, dokonalé a rovnoměrné uložení pytlů a zafóliování, palety kryté před deštěm.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic tuhá paliva
WEBOVÁ STRÁNKA
MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic
www.mhas.cz
Adresa

Adresa

Francouzská 172
Praha 120 00

info@mhas.cz
+420 225 987 067


Najdete nás také zde:

ARES
captcha