Pohonná a automatizační technika, servopohony, měniče, převodovky

Hledáte pro své stroje to nejlepší dostupné řešení? Chcete se spojit se světovým lídrem na trhu s průmyslovou automatizací? Obraťte se na naši společnost Lenze, s.r.o. – jsme jednička na automatizaci.


Automatizační řešení pro průmysl
Naše společnost byla založena již v roce 1947 a hlavní sídlo nalezneme v německém Hannoveru. Naším největším posláním je přispívat svým dílem na poli průmyslové a informační automatizace. Jsme jedním z předních dodavatelů kompletní pohonné, automatizační a spojovací techniky. Dodáváme měniče, převodovky, motory, řídicí systémy a software pro chytrou výrobu. Do našeho portfolia spadá také sekce IoT a poskytování cloudových služeb. Naše know-how využívají největší hráči v automobilovém, leteckém textilním či logistickém průmyslu.
V současné době máme obchodní zastoupení po celém světě a dvě pracoviště také v Česku – centrálu v Humpolci na Vysočině a externí kancelář v Červeném Kostelci. Odtud jsme schopni uspokojovat potřeby našich zákazníků po celé České republice, a to klidně i 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Neváhejte se o tom přesvědčit a kontaktujte nás skrze náš web, anebo nás rovnou navštivte na adrese CTPark Humpolec 1577.

Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Lenze, s.r.o. pohonná a automatizační technika
WEBOVÁ STRÁNKA
Lenze, s.r.o.
www.lenze.com
Adresa

Adresa

CTPark Hujmpolec 1577
Humpolec 396 01

info.cz@lenze.com
+420 565 507 111


Najdete nás také zde:

LinkedInTwitterARES
captcha