Číslicové indikace, periferie pro PC Praha, stolní provedení nebo pro zástavbu do panelu

Vyrábíme číslicové indikace a periferie pro PC vhodné pro využití nejen v oboru obráběcích strojů, měření délky, úhlu natočení či otáčky.


Číslicové indikace, periferie pro PC Praha
Společnost ESSA s.r.o. se zabývá vývojem a výrobou lineárních či rotačních snímačů a vyhodnocovacích jednotek včetně číslicových indikací a periferií pro PC.

Číslicové indikace jsou elektronické přístroje určené pro zpracování dat z inkrementálních snímačů s výstupním signálem LB /RS 422/ nebo TTL a jejich zobrazování na číslicovém displeji LED.

Periferie pro PC jsou určeny pro čtení a zpracování údajů z inkrementálních snímačů. Konstrukčně jsou řešeny buď k zasunutí do slotu PCI /IEPC PCI/ nebo jsou připojeny přes rozhraní USB /IEPC USB_ED/.

Pokud Vás naše výroba číslicové indikace, periferie pro PC zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese nám. Osvoboditelů 26, Praha.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Měřicí sondy SM xx / SMK xx Praha, optoelektronické inkrementální přístroje, měření materiálu

Měřicí sondy SM xx / SMK xx Praha, optoelektronické inkrementální přístroje, měření materiálu
Měřicí sondy SM xx / SMK xx Praha, optoelektronické inkrementální přístroje, přesné měření tloušťky materiálu, využití i jako přesný koncový spínač.

Lineární a rotační snímače, měřící sondy a číslicové indikace

Lineární a rotační snímače, měřící sondy a číslicové indikace
Výrobky určené k přesnému měření malých i velkých vzdáleností, k převodu rotačních pohybů na pulsy a zpracování naměřených dat zhotovuje ESSA s.r.o., Praha.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ESSA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ESSA s.r.o.
www.essapraha.cz
Adresa

Adresa

náměstí Osvoboditelů 26/1a
Praha 5 - Radotín 153 00

info@essapraha.cz
+420 257912738-741


Najdete nás také zde:

ARES
captcha