Advokátní kancelář Brno, zpracování právních analýz, podání, smluv a jiných právních dokumentů

Advokátní kancelář Brno zajišťuje veškeré advokátní služby, poradenské a konzultační činnosti, jakož i zastupování klientů při soudních sporech.


Kompletní právní servis Brno
Představujeme Vám advokátní kancelář z Brna, kterou úspěšně provozuje advokát JUDr. Petr Ošmera. Jsem nápomocen při řešení občanského, obchodního, rodinného a trestního práva. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme sepisování smluv a převodů nemovitostí.

Podnikatelským subjektům, fyzickým a právnickým osobám poskytujeme advokátní praxi, spočívající zejména ve zpracování právních analýz, podání, smluv a jiných právních dokumentů. Dále nabízíme poradenské a konzultační činnosti, zastupování klientů při soudních sporech, především pak obhajoba ve věcech trestních.

Po dohodě nás neváhejte kontaktovat v kteroukoliv denní nebo noční dobu, kterýkoli den v týdnu, rádi Vás přivítáme na adrese Kounicova 271/13, Brno.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Advokátní kancelář JUDr. Petr Ošmera, Brno

Advokátní kancelář JUDr. Petr Ošmera, Brno
JUDr. Petr Ošmera provozuje v Brně advokátní kancelář, která poskytuje komplexní právní servis podnikatelským subjektům, fyzickým i právnickým osobám.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ošmera Petr, JUDr., advokát
WEBOVÁ STRÁNKA
Ošmera Petr, JUDr., advokát
www.advokatosmerabrno.cz
Adresa

Adresa

Kounicova 271/13
Brno 602 00

osmera@advokatosmerabrno.cz
+420 732 542 905


Najdete nás také zde:

ARES
captcha