Zadavatelem microsite je firma CHARVÁT HYKOM s.r.o. hydraulické agregátDodávky hydraulických agregátů Rakovník, standardní, speciální a mini agregáty

Naše firma CHARVÁT HYKOM s.r.o. z Rakovníku vyrábí a dodává agregáty pro obráběcí stroje, jeřáby, letadla, lodě, stavební stroje, pro zdvihací plošiny, vodní a parní elektrárny, malé lisy apod.Představujeme Vám firmu CHARVÁT HYKOM s.r.o. z Rakovníku, která svoji činnost zaměřila na výrobu a dodávky hydraulických agregátů, bloků a kompletních hydraulických systémů. Přes 30 % produkce směřuje do zahraničí, zejména do Německa, Rakouska a Švýcarska. Díky systému řízení kvality dle normy ISO 9001 jsme schopni dokumentovat a garantovat vysokou kvalitu našich produktů.

Dodávky hydraulických agregátů Rakovník:
- standardní agregáty
- speciální agregáty
- mini agregáty

Pokud Vás hydraulické agregáty zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Plzeňská 2726, Rakovník.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Hydraulické agregáty a mini agregáty pro průmysl, výroba a konstrukce

Hydraulické agregáty a mini agregáty pro průmysl, výroba a konstrukce

Hydraulické agregáty a mini agregáty od společnosti CHARVÁT HYKOM s.r.o. se charakterizují vysokou kvalitou a spolehlivostí ve všech odvětvích průmyslové činnosti.