Zadavatelem microsite je firma KOUBA Trans, s.r.o.Spolehlivá přepravní společnost Kouba Trans s.r.o. ze Středočeského kraje

Kamionová nákladní přeprava, expresní i klasická přeprava vašich nákladů a zásilek, využití skladovací prostor a servisní služby pro osobní vozy i kamiony.Mezinárodní i vnitrostátní nákladní přepravní společnost, možnost skladování zboží a servisní služby automobilů, spolehlivý dodavatel přepravních služeb to je Kouba Trans, s.r.o.
Jestliže máte zájem o nabídku přepravních služeb, využijte nás – dopravce Kouba Trans, s.r.o. Nabízíme přepravu v rámci celé České republiky, ale i celé Evropy. Máme rozsáhlý vozový park a nejspolehlivější služby na trhu. Snažíme se udržet nejlepší ceny, nejrychlejší dodací termíny a spolehlivou komunikaci se zákazníkem.
Využít lze klasické přepravy, přepravy just in time nebo express dodání. Stačí poslat poptávku a my se budeme snažit ve všem vyhovět. Naše nabídka dále zahrnuje možnost využití skladovacích prostor, ale i autoservis. Přepravíme jakoukoliv zakázku, malou, velkoobjemovou nebo i potraviny.
Napište našim dispečerům, kteří vám pošlou skvělou nabídku, kterou určitě využijete.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Komplexní dopravní služby, autodoprava tuzemská i zahraniční, moderní ...

Komplexní dopravní služby, autodoprava tuzemská i zahraniční, moderní ...

Přepravu zboží po celé Evropě moderními vozy zajišťuje společnost KOUBA Trans, s.r.o. z obce Zdice v okresu Beroun. Provádíme kompletní dopravní služby včetně chladírenské i expresní přepravy.