Zadavatelem microsite je firma RENOVAN Václav HrubešRenovace a vložkování koupelnových van Praha, prodej a montáž vanových akrylátových vložek

Naše firma z Prahy nabízí precizní opravy poškozených koupelnových van pomocí atestovaných masivních akrylátových desek.Představujeme Vám firmu RENOVAN Václav Hrubeš z Prahy, která svoji činnost zaměřila na renovace a vložkování koupelnových van. Jsme úplně první firma v ČR registrovaná v oboru vložkování koupelnových van již od r. 1994.

V rámci svých nabízených služeb se věnujeme vložkování koupelnových van, sprchových vaniček všech tvarů a rozměrů i obložené v jádru. Metoda vložkování se provádí vložením nové vany z nejkvalitnějšího certifikovaného akrylátu do té původní. Takto lze opravit jakoukoliv vanu plechovou, litinovou i plastovou v jakémkoliv stavu, třeba i s odlupujícím se nátěrem, nebo děravou.

Pokud Vás renovace a vložkování koupelnových van zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Kotlářka 115, Praha.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY