Výroba svařovaných ocelových konstrukcí Bruntál, stroje a zařízení pro těžbu ropy, nerostů a plynu

Vyrábíme stroje, zařízení a náhradní díly především pro zahraniční zákazníky v oblasti těžby ropy, nerostů, přepravy plynu, námořní manipulační techniky a dopravní techniky.


Výroba svařovaných ocelových konstrukcí Bruntál
Představujeme Vám firmu ELFE, s.r.o. z okresu Bruntál, která svoji činnost zaměřila na výrobu strojů, zařízení a náhradních dílů především v oblasti těžby ropy, nerostů, přepravy plynu, námořní manipulační techniky a dopravní techniky.

V rámci svých nabízených služeb se věnujeme malosériové, zakázkové výrobě dle dodané dokumentace a požadavků zákazníka. Vyrábíme svařované ocelové konstrukce a strojírenské celky vč. finální montáže, např. hydraulických komponentů.

Pokud Vás výroba svařovaných ocelových konstrukcí zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Chářovská 920/120, 794 01 Krnov, Bruntál.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Výroba, stroje, zařízení, těžba ropy, námořní manipulační a dopravní technika, svařované ocelové konstrukce, Bruntál

Výroba, stroje, zařízení, těžba ropy, námořní manipulační a dopravní technika, svařované ocelové konstrukce, Bruntál
Společnost ELFE, s.r.o. se zabývá činností v oblasti výroby strojů, zařízení a náhradních dílů v oblasti těžby ropy, nerostů a přepravy plynu a také na výrobu námořní manipulační a dopravní techniky.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ELFE, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ELFE, s.r.o.
www.elfe.cz
Adresa

Adresa

Chářovská 920/120
Krnov 794 01

elfe@elfe.cz
+420 554 689 011


Najdete nás také zde:

www.ceskaporadna.czARES
captcha