Nová moderní Škoda Fabia ve verzi Ambition či Style splní Vaše sny o bezpečném a stylovém vozu

Novou Škodu Fabii Ambition, nebo vybavenější verzi Style, Vám představí v autosalonu Škoda v Třinci, nedaleko Frýdku-Místku. Společnost AUTO TOMAN s.r.o. se zaměřuje na prodej i servis vozů Škoda.


Nová Škoda Fabia Ambition a Style - prodej Třinec
Máte v plánu pořídit si nové auto? Máte rádi design a vozy značky Škoda? Hledáte spolehlivý autosalon v okrese Frýdku-Místku, kde se Vám bude věnovat příjemný personál? Navštivte společnost AUTO TOMAN s.r.o. v Třinci, kde se věnují nejen prodeji vozů Škoda, ale i autorizovanému servisu. Nyní vám rádi představí novou Škodu Fabii, kterou si můžete zvolit ve verzi Ambition či Style. Autosalon je dostupný pro zákazníky z okresu Frýdek-Místek.

Škoda Fabia Ambition zaujme své uživatele především moderním sportovnějším designem, který Vás pokaždé překvapí něčím novým. Komfort z jízdy Vám přinese nejen prostorný interiér, ale i široká škála chytrých řešení Simple Clever, které nemají konkurenci. Navíc Vás jistě potěší velký zavazadlový prostor. Pro dokonalost z jízdy a pro pohodlí cestujících je ve voze k dispozici dvouzónová klimatizace a volitelné střešní panoramatické okno. Vůz je vybaven nejmodernějšími bezpečnostními technologiemi, jako jsou asistenční systémy pro řízení i parkování či 9 airbagů. LED světla Vám přináší vyšší výkon i spotřebu energií.

Vybírat novou Škodu Fabii můžete v základní verzi Ambition, nebo luxusnější Style, kde má oproti první verzi navíc kola z lehké slitiny, startování tlačítkem, parkovací senzory vzadu, multifunkční kožený volant, tempomat či vyhřívaná přední sedadla.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Prodej vozů značky Škoda – výběr z modelů Octavia, Fabia, Kamiq, Scala, Kodiaq

Prodej vozů značky Škoda – výběr z modelů Octavia, Fabia, Kamiq, Scala, Kodiaq
Prodej i autorizovaný servis vozů Škoda zajistí společnost Auto Toman s.r.o. s pobočkou v Třinci, okres Frýdek-Místek. Vybírat můžete z modelů Octavia, Fabia, Kodiaq, Kamiq, Scala, Karoq a další.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AUTO TOMAN s.r.o. Autosalon Škoda Třinec
WEBOVÁ STRÁNKA
AUTO TOMAN s.r.o.
toman.skoda-auto.cz
Adresa

Adresa

Lidická 166
Třinec 739 61

jakub.hastaba@autotoman.cz
+420 731 446 914


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha