Zadavatelem microsite je firma Odtahové a asistenční služby ŠalvataNonstop odtahové a asistenční služby pro motorová vozidla Hodonín, vyprošťování vozidel

Nabízíme kvalitní odtahové a asistenční služby pro motorová vozidla, dále vyprošťování havarovaných vozidel, odtahy při nehodách a při poruchách vozidel.Představujeme Vám firmu odtahové a asistenční služby Šalvata z okresu Hodonín, která svou činnost zaměřila na nonstop odtahy pro motorová vozidla, odtahy při nehodách a při poruchách vozidel. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme vyprošťování havarovaných vozidel.

V případě poruchy a nehody pro vás zajistíme odtah a převoz osobních vozidel, motocyklů a dodávkových vozů. Zajišťujeme pojištění nákladů, vyprošťování a uskladnění havarovaných vozidel. Nabízíme vám asistenční servis a služby autoservisu a pneuservisu.

Pokud Vás nonstop odtahové a asistenční služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Vlkoš 30, okres Hodonín.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY