Zadavatelem microsite je firma Cestovní kancelář GLOBTOURCestovní kancelář GLOBTOUR Praha, specialista na zájezdy do Chorvatska a Bulharska

Cestovní kancelář GLOBTOUR z Prahy se věnuje zájezdům do Chorvatska a Bulharska, navštivte krásné pláže, výborné ubytování a místní speciality.Představujeme Vám cestovní kancelář GLOBTOUR z Prahy, která se přímo specializuje na zájezdy do Chorvatska a Bulharska. Dovolená u písečných pláží Chorvatska a Bulharska je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak pro jednotlivce a seniory.

Ubytování v Chorvatsku nabízí písečné pláže, nekonečné množství aktivit, neskutečné animace pro děti, apartmány s polopenzí a nápoji i bez stravy. Využijte tuto nabídku nejlépe strávené dovolené v luxusních hotelech.

Chcete více informací o Vaší dovolené v Chorvatsku nebo Bulharsku? Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Lazarská 13/8, Praha 2.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Cestovní kancelář GLOBTOUR, pobytové zájezdy k moři, last minute, ...

Cestovní kancelář GLOBTOUR, pobytové zájezdy k moři, last minute, ...

Letní dovolené, pobytové zájezdy u moře v zemích jižní Evropy, rodinné dovolené, zájezdy pro seniory nabízí cestovní kancelář GLOBTOUR GROUP a.s., Praha 2.