Pořádání akcí, konferencí, kongresů, firemních teambuildingů Praha, incentivní pobyty, eventy

Naše firma z Prahy poskytuje profesionální DMC a produkční služby pro meetingy, incentivy, konference a akce konané v Praze a celé ČR.


Pořádání akcí, konferencí, kongresů, firemních teambuildingů Praha
Představujeme Vám firmu Maxin PRAGUE s.r.o. z Prahy, která se věnuje profesionálnímu pořádání DMC a produkčních služeb pro meetingy, incentivy, konference, kreativní společenské programy, teambuildingové programy, kongresy a jiných setkání. Naše služby zajišťujeme pro tuzemské i zahraniční klienty.

V rámci svých nabízených služeb zajišťujeme například dopravu, ubytování, umělecká vystoupení, moderátory, catering, audiovizuální techniku, světelné a květinové dekorace.

Pokud Vás profesionální DMC a produkční služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Spojovací 24, Praha.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Přínosy moderního team buildingu pro firmy

Přínosy moderního team buildingu pro firmy
Hledáte team building, který bude pro Vaši firmu skutečně přínosem? Společnost Catalyst Czech republic Vám navrhne konkrétní hru pro konkrétní tým, zaměřenou na konkrétní cíle.

Vzdělávací programy Catalyst teambuilding přináší zábavná školení hrou pro týmy

Vzdělávací programy Catalyst teambuilding přináší zábavná školení hrou pro týmy
Chcete, aby se Vaši zaměstnanci nebo kolegové těšili na povinná školení? Vzdělávací programy pro týmy hrou a obohacení Vašich školení zábavou zajistí Catalyst teambuilding.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Maxin PRAGUE s.r.o. Eventová agentura
WEBOVÁ STRÁNKA
Maxin PRAGUE s.r.o.
maxin-prague.cz
Adresa

Adresa

Spojovací 24
Praha 9 190 00

sales@maxin-prague.cz
+420 277 779 919


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramTwitterARES
captcha