Stavební firma Romana Vojáčka Plzeň

Rekonstrukce bytů, instalatérské a stavební práce všeho druhu, interiérové i exteriérové stavební práce, služby v oblasti topenářství.


Rekonstrukce koupelen
V našem širokém spektru služeb si najde každý zákazník své, ve firmě Roman Vojáček z Plzně umíme zrealizovat mnoho typů stavebních prací.
Provádíme rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce koupelen, zajišťujeme veškeré instalatérské a topenářské práce, montáže a revize plynovodů, zednické a obkladačské práce, venkovní a vnitřní vodovody. Pokud jste se rozhodli pro realizaci některých výše zmíněných prací, kontaktujte nás a my pro vás zhotovíme cenovou nabídku. Našimi přednostmi jsou zkušenost, kvalita a nízká cena s rychlými dodacími termíny. Tato kombinace nás dělá nejlepšími na trhu. Neváhejte a zarezervujte si u nás svůj termín. Zaručujeme, že budete s naší prací spokojeni.
Poptávku zanechejte na emailové adrese nebo použijte kontaktní formulář na našem webu. Brzy se vám ozveme a pokusíme se vykročit k vzájemné spolupráci. Jsme z Plzně a sídlíme na Božkovském náměstí 1.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Rekonstrukce, renovace a realizace bytových jader, koupelen a zednických prací Plzeň

Rekonstrukce, renovace a realizace bytových jader, koupelen a zednických prací Plzeň
Bydlíte v bytě s klasickým jádrem a už dlouho přemýšlíte o moderní rekonstrukci? Potřebujete zrenovovat koupelnu nebo provést menší opravy a práce všeho druhu?
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Roman Vojáček rekonstrukce bytových jader, koupelen
WEBOVÁ STRÁNKA
Roman Vojáček
www.otakarvojacek.cz
Adresa

Adresa

Božkovské náměstí 47/1
Plzeň - Božkov 326 00

otakarvojacek@seznam.cz
+420 602 406 842


Najdete nás také zde:

ARES
captcha