Instalatérství a topenářství okres Litoměřice

Nabídka prací v oblasti instalatérských prací, montáž a rekonstrukce topení, instalace sanitárního zařízení, instalatérské služby pro domy, byty i průmyslové prostory.


Co se týče vodo-instalatérských a topenářských prací, firma Petra Smetany je jedničkou ve svém oboru. Pro klienty zajišťujeme veškeré služby spojené s realizací a rekonstrukcí rozvodů vody a odpadů, montáže různých druhů topení a servisní služby v našem oboru.
Pokud právě řešíte záležitosti spojené s realizací nebo rekonstrukcí vody, topení, odpadů či jakékoliv další záležitosti spojené s instalatérskou činností, obraťte se na nás. Zaštiťujeme taktéž reklamační a servisní služby. Kontaktujte nás, jestliže chcete zajistit revizní služby a kontroly. Jsme tu vždy pro vás. Zaměřujeme se na oblast Ústeckého kraje, ale není problém se domluvit na kterémkoliv místě mimo tento kraj.
Naše firma je ze Záluží v okrese Litoměřice. Pokud řešíte výběr dodavatele v našem odvětví, zvolte si nás. Budete spokojeni jak s kvalitou, tak s rychlostí a cenou.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY