Zbavte se bolestí a splňte si svá přání u nás – STUDIO ZDRAVÍ Michaela Krumpová, JeseníkSpirální stabilizace páteře, Dornova metoda, Breussova masáž, hloubková oscilace, Trigger Points, kineziotaping, SM-Systém

Téměř každý dospělý člověk má díky současnému životnímu stylu problémy s pohybovým aparátem, zejména se zády. Jelikož já považuji bezbolestný pohyb za jeden ze základních předpokladů spokojeného života, rozhodla jsem se věnovat se ve svém studiu právě této části lidského zdraví komplexně. Nabízím proto nejen snahu nalézt původ a důvod vašich bolestí či omezení, ale rovněž sestavení plánu zahrnujícího různé metody, cvičení a pomůcky na jejich odstranění speciálně pro vaše tělo.
Ovládám metodu cvičení známou pod názvem spirální stabilizace páteře, Dornovu metodu, terapii spoušťových bodů (Trigger Points Therapy), kineziotaping i různé druhy masáží. Především jsem ale připravena se vám i vašim problémům či bolestem plně věnovat.
Že právě vás nic nebolí? Přijďte si tedy užít lymfodrenáž či vytvarovat svou postavu na vibrační plošině.Zadavatelem microsite je firma 

Studio zdraví Michaela KrumpováProdej hutního materiálu, nerezové materiály Nový Jičín, nerez plechy, trubky, tyče, profily, jekly.

Prodej hutního materiálu, nerezové materiály Nový Jičín, nerez plechy, trubky, tyče, profily, jekly

Stavební práce v oblasti bytové a komerční výstavby Semily, stavby na klíč, rekonstrukce.

Stavební práce v oblasti bytové a komerční výstavby Semily, stavby na klíč, rekonstrukce
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Wellness pobyty v lázních -  léčebné, relaxační a speciální pobyty

Lázně Lednice Lázeňský dům Perla

Wellness pobyty v lázních - léčebné, relaxační a speciální pobyty

Odpočiňte si a zrelaxujte své tělo v Lázních Lednice. Vyberte si relaxační nebo speciální wellness pobyty plné příjemných procedur v Lázeňském domě Perla.


Dámská jízda Bořetice jižní Morava - wellness pobyt, sauna, masáže

Hotel Kraví hora Bořetice ****

Dámská jízda Bořetice jižní Morava - wellness pobyt, sauna, masáže

Vezměte kamarádku a přijeďte si užít dámskou jízdu v Hotelu Kraví hora Bořetice na jižní Moravě. Během wellness pobytu, masáží a saunování si odpočinete a budete mít čas jen na sebe.


Fyzioterapie pro děti i dospělé, rehabilitace jako řešení bolestivých stavů, po operaci, úrazu

Rehabilitace Zlín Mediekos Ambulance, s.r.o.

Fyzioterapie pro děti i dospělé, rehabilitace jako řešení bolestivých stavů, po operaci, úrazu

Oddělení fyzioterapie - rehabilitace Zlín ve zdravotnickém zařízení Mediekos Ambulance s.r.o. poskytuje diagnosticko-terapeutickou péči pro děti i dospělé - po operaci, úrazu i bolestivé stavy.


Fyzioterapie, léčebná rehabilitace pro ambulantní klienty

MEDICAL POINT s.r.o. Rehabilitační centrum Zlín

Fyzioterapie, léčebná rehabilitace pro ambulantní klienty

Společnost Medical Point Zlín poskytuje komplexní rehabilitační péči pro ambulantní klienty především z regionu Zlínský kraj, zaměřuje se na obor fyzioterapie, léčebná rehabilitace.


Lázně na Moravě - léčebné a relaxační pobyty v Lázeňském domě Perla

Lázně Lednice Lázeňský dům Perla

Lázně na Moravě - léčebné a relaxační pobyty v Lázeňském domě Perla

Navštivte lázně na Moravě - Léčebný dům Perla v Lázních Lednice, který poskytuje široké spektrum léčebných a relaxačních procedur pro pohybový i lymfatický systém.