Zadavatelem microsite je firma KOPŘIVA PRAHA s.r.o. výroba elektrokotlůElektrické sálavé panely z dekorativního kamene – KOPŘIVA PRAHA s.r.o.

Rozhodli jste se esteticky povznést interiér vašeho bytu nebo domu? Zbavte se okoukaných topných těles a pořiďte si sálavé panely z přírodního kamene.Společnost KOPŘIVA PRAHA s.r.o. se specializuje na vytápění vnitřních prostor prostřednictvím elektrické energie a na tomto poli je držitelkou několika mezinárodních ocenění.
Vedle výroby a montáže elektrokotlů je další z jejích dominantních činností výroba elektrických sálavých panelů z dekorativního kamene. Panely jsou určeny zejména pro náročné zákazníky, kterým záleží na designu jejich interiéru. Fungují na principu infračerveného vlnění a jejich provoz se řadí mezi úsporné. Lze je použít jako jediný zdroj vytápění nebo jako funkční doplněk ke stávajícímu systému. Sálavé panely zajistí úsporu ve výši přibližně 20% proti běžným typům konvekčních topení, mají dlouhou životnost a díky absenci cirkulace vzduchu jsou velmi vhodné zejména pro alergiky a astmatiky.
Vzhledem k možnostem volby mezi různými druhy přírodních kamenů a jejich specifickou barevností, strukturou i kresbou vám společnost KOPŘIVA PRAHA s.r.o. nabízí jedinečnou možnost uplatnění vaší kreativity a estetického cítění při výběru materiálu pro výrobu panelů tak, aby výsledek dokonale ladil s vašimi představami i interiérem.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY