Elektrické sálavé panely z dekorativního kamene – KOPŘIVA PRAHA s.r.o.Rozhodli jste se esteticky povznést interiér vašeho bytu nebo domu? Zbavte se okoukaných topných těles a pořiďte si sálavé panely z přírodního kamene.

Společnost KOPŘIVA PRAHA s.r.o. se specializuje na vytápění vnitřních prostor prostřednictvím elektrické energie a na tomto poli je držitelkou několika mezinárodních ocenění.
Vedle výroby a montáže elektrokotlů je další z jejích dominantních činností výroba elektrických sálavých panelů z dekorativního kamene. Panely jsou určeny zejména pro náročné zákazníky, kterým záleží na designu jejich interiéru. Fungují na principu infračerveného vlnění a jejich provoz se řadí mezi úsporné. Lze je použít jako jediný zdroj vytápění nebo jako funkční doplněk ke stávajícímu systému. Sálavé panely zajistí úsporu ve výši přibližně 20% proti běžným typům konvekčních topení, mají dlouhou životnost a díky absenci cirkulace vzduchu jsou velmi vhodné zejména pro alergiky a astmatiky.
Vzhledem k možnostem volby mezi různými druhy přírodních kamenů a jejich specifickou barevností, strukturou i kresbou vám společnost KOPŘIVA PRAHA s.r.o. nabízí jedinečnou možnost uplatnění vaší kreativity a estetického cítění při výběru materiálu pro výrobu panelů tak, aby výsledek dokonale ladil s vašimi představami i interiérem.Zadavatelem microsite je firma 

KOPŘIVA PRAHA s.r.o.Jeřábnické práce, pronájem zdvihacích zařízení, jeřáb AD080 PRAGA V35, servis a poradenství, Ostrava.

Jeřábnické práce, pronájem zdvihacích zařízení, jeřáb AD080 PRAGA V35, servis a poradenství, Ostrava

Kamenictví, výroba pomníků, restaurování kamene Olomouc, kuchyňské pracovní desky, parapety.

Kamenictví, výroba pomníků, restaurování kamene Olomouc, kuchyňské pracovní desky, parapety
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Realizace, rekonstrukce kotelen - montáže, servis, revize všech typů kotlů

PK INSTALACE, s.r.o. Instalatérské práce Zlín, Slavičín

Realizace, rekonstrukce kotelen - montáže, servis, revize všech typů kotlů

Společnost PK INSTALACE s.r.o. se specializuje na realizace, rekonstrukce kotelen v rámci celé ČR. Zajistíme montáže kotlů a následný servis a revize. Provozovny máme ve Zlíně a Slavičíně.


Dodávka i montáž potrubních rozvodů vody, páry, vzduchu a tepla i rekonstrukce kotelen

ZM SERVIS MORAVIA, s.r.o.

Dodávka i montáž potrubních rozvodů vody, páry, vzduchu a tepla i rekonstrukce kotelen

O dodávku a montáž potrubních rozvodů vody, vzduchu, páry i tepla se postará společnost ZM SERVIS MORAVIA s.r.o. sídlící v Třinci. Rovněž zajistí rekonstrukce kotelen atd.


Radiátory do každé domácnosti na stěnu i do podlahy|Praha

Thermoquell CZ s.r.o. Průmyslové armatury Praha

Radiátory do každé domácnosti na stěnu i do podlahy|Praha

Kvalitní radiátory z našeho pražského podniku jsou estetickým a zároveň účinným topenářským doplňkem do domácnosti. Vybrat si můžete z konvektorů uložitelných do podlahy i na stěnu, tvar lavice i speciální podle potřeb zákazníka. Techniku dodáváme od renomovaných firem Minib, VIADRUS, LICON, Kermi, Arbonia a Delta Laserline. Také máme na skladě různé druhy armatur, jako jsou ventily a hlavice termostatu, šroubení, nátrubky, závitové fitinky, redukce a další příslušenství k doplnění Vašeho radiátoru.


Servis, oprava, výměna plynové, kondenzační kotle Znojmo

Servis plynospotřebičů Petr Hromádka

Servis, oprava, výměna plynové, kondenzační kotle Znojmo

Servis a opravy a výměny plynových a kondenzačních kotlů a dalších plynových spotřebičů poskytuje firma Servis plynospotřebičů Petr Hromádka, ze Znojma.


Zkušební a uzavírací balony pro kanalizace a plynovody

MANIBS BRNO, spol. s r.o.

Zkušební a uzavírací balony pro kanalizace a plynovody

Kompletní služby jako navrtání plynových, vodovodních a naftových potrubí či prodej uzavíracích a zkušebních balonů pro plynovody a kanalizace pro Vás zajistí firma MANIBS BRNO, spol. s.r.o..