Oborníci v oblasti sanací a izolací zdiva Moravskoslezský kraj

Sanační služby pro vlhké zdivo, odstranění plísní a uzdravení prostředí, izolace střešních plášťů a zdí vašich obydlí a průmyslových prostorů pro vás dělají profesionálové ze SIAS Opava spol. s r.o.


Sanace zdiva
Trápí vás vlhké zdi, potýkáte se s plísněmi ve vaší domácnosti? Přejete si odvlhčit nebo zaizolovat zdivo? Nejlepším řešení pro vás bude odborná pomoc, a to ve spolupráci s naší společností SIAS Opava.
Používáme několik typů obrany proti vlhkosti a plísním. Podřezáváme zdivo řetězovou pilou, aplikujeme tlakovou, krémovou nebo cementovou injektáž. Dle aktuálního stavu a podmínek se rozhodujeme, zda aplikovat metodu podřezání nebo vstřikováním, vždy po konzultaci se zákazníkem. Nejlépe zhodnotit aktuální stav na místě samém. Řešíme také zemní vlhkost a rekonstruujeme střešní pláště. Izolujeme ploché střechy. Mezi doplňkovou službu patří řešení radonu v objektech a stavbách.
Naše sídlo se nachází ve Velkých Hošticích nedaleko Opavy. Pokud řešíte tyto problémy, spojte se s námi a my je vyřešíme co nejrychleji to půjde a za nejlepší cenu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Izolace proti vodě, radonu a agresivním látkám

Izolace proti vodě, radonu a agresivním látkám
Společnost SIAS OPAVA spol. s r. o. se zabývá izolací staveb proti vodě, radonu a agresivním látkám. Hydroizolací zabraňují pronikání podpovrchové vody do konstrukcí a dalších prostor.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SIAS OPAVA spol. s r. o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SIAS OPAVA spol. s r. o.
www.sias.cz
Adresa

Adresa

Pekliska 40
Velké Hoštice 747 31

sekretariat@sias.cz
+420 777 748 042


Najdete nás také zde:

ARES
captcha