Šicí dílna dodávající komponenty pro automobilový průmysl

Šité automobilové díly od české společnosti, český dodavatel šitých opěrek, područek a sedadel pro automobilový průmysl, kvalitní česká galanterie, prodej batohů, kabelek a panských tašek.


Šití komponentů pro automobilní průmysl
Jestliže jste automobilkou, která hledá dodavatele šitých dílů pro své automobily, kontaktujte naše výrobní družstvo SNĚŽKA z Náchoda. Šijeme opěrky, područky a sedadla pro výrobce automobilů. Certifikát IATF dokazuje naši kvalitu a umožňuje nám být hlavním dodavatelem pro automobilový průmysl.
Stěžejní činností našeho businessu je šití automobilových komponentů. Díky tomu se stala naše společnost největším dodavatelem tohoto sortimentu v celé České republice. Mimo jiné také šijeme výrobky z galanterie, pořídit od nás lze tašky, batohy nebo kabelky. Výrobky, které se vám dostanou do rukou, jsou šité pouze z kvalitních a odolných materiálů. Výroba je založena na přesných a kvalitním procesním řízení. Kupujete si tak kvalitní český výrobek.
Máme několik dceřiných společností. Chcete-li si vybrat naši společnost pro váš automobilový svět, kontaktujte nás, jsme ochotni podstoupit auditu.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SNĚŽKA, výrobní družstvo Náchod
WEBOVÁ STRÁNKA
SNĚŽKA, výrobní družstvo Náchod
www.snezka.eu
Adresa

Adresa

Jugoslávská 260
Náchod 547 01

snezka@snezka-na.cz
+420 491 409 111


Najdete nás také zde:

ARES
captcha