Železniční, tramvajové, průmyslové projektování Praha

Projekční činnost v oblasti pozemních staveb, projekty železniční, tramvajové a podzemní dopravy, výstavby železnic, tramvajových tratí a metra.


Projekce pražského metra
Metro, železnice, tramvaj a projekční činnost? Tyto pojmy jsou hlavní činností naší společnosti! Zabýváme se navrhováním průmyslových projektů, průmyslových a podzemních staveb, tunelů a koridorů. To vše realizuje firma METROPROJEKT Praha a.s.
Naše inženýrská a projekční činnost se zaměřujeme na budování dopravní infrastruktury. Zajišťujeme různé průzkumy, modernizace, rekonstrukce, i nové výstavby. Vše od návrhu až po realizaci. Naše profesionální služby jsou opřeny o spousty zrealizovaných staveb. Všechny je najdete na webových stránkách. Jedním z našich největších projektů, je samozřejmě pražské metro. Pokud potřebujete naprojektovat nějakou výstavbu či rekonstrukci dopravního typu, kontaktujte nás s poptávkou.
Sídlíme v Praze, na ulici Argentinská 1621/31. Stavte se za námi na tuto adresu, nebo nás kontaktujte pomocí e-mailu či telefonního čísla.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Plánovaná trasa metra D - Metroprojekt Praha a.s. – náhled projektové přípravy

Plánovaná trasa metra D - Metroprojekt Praha a.s. – náhled projektové přípravy
Zajímáte se současný stav plánované trasy metra D? Informace o projektové přípravě a dalších skutečnostech Vám podá vítěz veřejné obchodní soutěže, společnost METROPROJEKT Praha a.s.

Projektové práce při modernizaci a rekonstrukci železničních tratí

Projektové práce při modernizaci a rekonstrukci železničních tratí
Projekci, projekční a inženýrskou činnost pro výstavbu, rekonstrukci, modernizaci, optimalizaci železničních tratí zajistí společnost METROPROJEKT Praha a.s.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA METROPROJEKT Praha a.s. projekční práce
WEBOVÁ STRÁNKA
METROPROJEKT Praha a.s.
www.metroprojekt.cz
Adresa

Adresa

Argentinská 1621/36
Praha 7 170 00

info@metroprojekt.cz
+420 296 154 105


Najdete nás také zde:

FacebookTwitterARES
captcha