Zadavatelem microsite je firma Město HodonínMěsto Hodonín - cíl vašeho příštího výletu

Informace nezbytná především pro milovníky vína, folklórních tradic a nenáročné cykloturistiky - město Hodonín je vaší ideální cílovou destinací.Město Hodonín leží v samém srdci moravského regionu Slovácko a bylo založeno před více než 850 lety. Ve své historii prošlo hlavami a srdci mnoha majitelů, kteří do něj postupně vtiskli svou tvář.
Nejslavnějším hodonínským rodákem je Tomáš Garrique Masaryk, který se do historie zapsal jako první československý prezident. Masarykovo muzeum láká jak obdivovatele jeho životního příběhu, tak milovníky historie.
Své potěšení v Hodoníně naleznou i vyznavači historických památek, architektury a kulturních akcí, především těch spojených s živým folklórem a vínem. Následný relax a zpracování jedinečných zážitků zajisti mladé a moderní Lázně Hodonín a nádherný park, který je obklopuje. Alternativou může být i letní koupaliště, které se řadí mezi největší a nejmodernější v České republice, nebo procházka v místní ZOO, jež si svým umístěním v prostředí krásného lužního lesa uchovává svůj přírodní ráz a poklidnou atmosféru.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY