Zadavatelem microsite je firma Metal Produkt Servis Praha, s.r.o.Strojírenská společnost zabývající se svařováním, upínací a manipulační technikou

Vlastníte výrobní firmu, kovovýrobu, je vašim hlavním předmětem činnosti svařování a hledáte dodavatele kvalitní svařovací techniky a všech komponentů?My – Metal Produkt Servis Praha, s.r.o. – nabízíme kvalitní stroje, přípravky a vše kolem.
Naše společnost má několik oddělení, zabýváme se projekcí, konstrukční činností. Navrhujeme stroje a celé linky pro vaši výrobu. Dokážeme automatizovat a robotizovat procesy. Ve výrobě používáme CNC techniky, obrábění řezání, soustružení nebo malé frézky, vrtačky či brusky. Zajišťujeme i konečné povrchové úpravy a montáže u našich zákazníků. Vyrábíme zejména svařovací techniku, různé svařovací přípravky a komponenty, svařovací linky a chapadla, ale i svařovací buňky a celé systémy. Pomůcky ke svařování, bezpečnostní lávky, které slouží jako pochozí plochy při pracích jsou v hlavní nabídce. V sortimentu máme také dopravníky a zásobníky. Celou nabídku naleznete na našem webu, kde jsou umístěny produktové fotografie, pro lepší představu. Pokud naleznete něco, co je předmětem vaší činnosti, kontaktujte nás.
Provozovna je v Chrasti u Chrudimi, lze sjednat osobní setkání a navrhnout to správné řešení pro vás. Kontaktujte nás se svou poptávkou.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY