Spolehlivá stavební firma z Prahy

Venkovní terénní stavební práce, stavební úpravy terénu, výkopové práce v Praze a okolí, stavební činnost, rekonstrukce a realizace novostaveb.


Strojní omítky a úprava terénu
Jsme nejlepší stavební společností a působíme v Praze a okolí. Realizujeme stavební činnosti pro soukromé osoby i firmy. Především rekonstrukce, stavby domů, menší interiérové opravy, exteriérové úpravy terénů a další – Eproreal s.r.o.
Zabýváme se především zemními a terénními pracemi, ale i novostavbami a rekonstrukcemi. Odvádíme tu nejlepší práci v oblasti inženýrských činností, výkopů, pokládání dlažeb a betonování. Umíme navrhnout a zrealizovat zahrady a úpravy kolem domů. Pokud budete chtít, dostanete od nás celkový balíček, od vypracování projektu, přes vyřízení veškeré dokumentace, až k finální kolaudaci. Nicméně od nás dostanete i jednotlivé práce. Stačí poslat vaše požadavky a od nás dostanete nabídku se skvělou cenou a přívětivým dodacím termínem.
Chystáte se na některou z výše vyjmenovaných stavebních činností, kontaktujte nás na telefonním čísle. Sídlíme v Praze 9. Těšíme se na společné projekty.

Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Eproreal, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Eproreal, s.r.o.
www.stavebni-firma-eproreal.cz
Adresa

Adresa

Kymrova 102/3
Praha-Čakovice 196 00

info@eproreal.cz
+420 604 361 724


Najdete nás také zde:

ARES
captcha