Firemní stravování České Budějovice, závodní stravování, noční stravování, rozvoz i výdej pokrmů

Firemní a závodní stravování není jen o stereotypním vaření bez nápadu, ale o nabídce chutných, zdravých a pestrých obědů i večeří, včetně rozvozu jídel až k vám.


Gastro, cateringové služby a firemní stravování České Budějovice
Představujeme Vám firmu ZÁRUBA GASTRO a.s. z Českých Budějovic, která svoji činnost zaměřila na služby v oboru gastro, cateringové služby a firemní stravování.

Týdenní menu nabízí tradiční českou kuchyni a bezmasé nebo sladké obědy včetně zeleninových salátů. Nabídku jídel sestavuje náš tým s ohledem na zásady zdravého stravování.

Připravené pokrmy dovezeme v přepravních termoportech vozidly vybavenými potravinářskou vestavbou. Pro zaměstnance s vymezeným časem na stravování upravíme rychlost a organizaci výdeje.

Pokud Vás naše firemní a závodní stravování zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Vrbenská 27, České Budějovice.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Kvalitní stravování pro zaměstnance, dále rozvoz snídaní, obědů, večeří a noční stravování

Kvalitní stravování pro zaměstnance, dále rozvoz snídaní, obědů, večeří a noční stravování
ZÁRUBA GASTRO a.s. - Dobrá jídelna z Českých Budějovic, to je kvalitní strava z čerstvých potravin od regionálních dodavatelů. Rozvážíme snídaně, obědy, večeře a zajišťujeme cateringové služby.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ZÁRUBA GASTRO a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
ZÁRUBA GASTRO a.s.
www.zarubagastro.cz
Adresa

Adresa

Vrbenská 481/27
České Budějovice 370 06

info@zarubagastro.cz
+420 387 319 015


Najdete nás také zde:

ARES
captcha