Zadavatelem microsite je firma FAJN PENZIONUbytování v penzionu, restaurace a rozvoz pizzy - Pardubice

Moderní rodinný penzion s vynikající kuchyní ve městě Pardubice. Příjemné ubytování, restaurace s tradiční českou kuchyní i rozvoz pizzy.Hledáte vhodné ubytování pro Vaši služební cestu nebo výlet? Chcete se ubytovat v moderním a útulném penzionu v Pardubicích? Přijeďte k nám! Náš FAJN PENZION se těší na Vaši návštěvu. Nabízíme Vám moderní a komfortní ubytování v našem rodinném penzionu. K dispozici jsou Vám jak dvoulůžkové pokoje, tak i apartmán. Bezplatná Wi-Fi, vlastní sociální zařízení, TV i klimatizace jsou samozřejmostí.
Náš FAJN PENZION najdete v klidné části Pardubic na ul. Žižkova 770. Dopřejte si u nás i gastronomický zážitek v naší restauraci. Nabídneme Vám nejen tradiční českou kuchyni, ale připravujeme a rozvážíme i italskou pizzu. Pokud chcete příjemné ubytování se špičkovou gastronomií, pak přijeďte k nám do našeho FAJN PENZIONU.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Penzion s restaurací, rozvoz jídla, rozvoz pizzy Pardubice, moderní a ...

Penzion s restaurací, rozvoz jídla, rozvoz pizzy Pardubice, moderní a ...

Penzion s restaurací, rozvoz jídla, rozvoz pizzy Pardubice, moderní a komfortní ubytování u letiště, tradiční česká kuchyně i mezinárodní speciality, nabízíme italskou pizzu.


Ubytování v Pardubicích s restaurací, dvoulůžkové pokoje, apartmán

Ubytování v Pardubicích s restaurací, dvoulůžkové pokoje, apartmán

Útulný rodinný penzion FAJN pro odpočinek, ubytování při pracovní cestě, restaurace, česká i mezinárodní kuchyně. Najdete nás v Pardubicích.