Ordinace pro děti – praktický dětský lékař Starý Plzenec

Praktická zdravotní ordinace pro dětské klienty, zdravotní péče pro děti Starý Plzenec, preventivní prohlídky a léčba pro děti, poradenství a konzultace pro rodiče – v ST. PLZ., s.r.o. Hany Václavové.


Léčba dětí a dorostu
Nemůžete najít spolehlivou a kvalifikovanou lékařku pro své dítě? Hledáte už delší dobu tu správnou dětskou ordinaci, kterou nebudete mít strach navštívit? Chcete kvalitní lékařku pro své dítě. To vše se snoubí u nás v ordinaci, u dětské lékařky Hany Václavové.
Zaregistrujte se u nás v ordinaci ST. PLZ., s.r.o. a dostanete tak nejlepší péči pro vašeho potomka. Provádíme pravidelné preventivní prohlídky, ošetřujeme akutní případy a onemocnění, můžete u nás nechat své dítě očkovat. Také jsme tu pro vás v případě potřeby konzultace o zdravotním stavu vašeho dítě. Poradíme s jakýmkoliv problémem, nemusíte se bát nás kdykoliv kontaktovat. Právě pro to jsme tu a chceme pomáhat, tak aby se naši malí pacienti cítili co nejlépe.
Ordinujeme na třech místech, a to Starém Plzenci, Nezvěsticích a Tymákově. Přesné ordinační hodiny naleznete na našem webu. Zdraví a spokojenost vašich ratolestí je pro nás tím nejdůležitějším.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Dětská ordinace - ST.PLZ., s.r.o. MUDr. Hana Václavová
WEBOVÁ STRÁNKA
Dětská ordinace - ST.PLZ., s.r.o.
mudr-hana-vaclavova.modernilekar.cz
Adresa

Adresa

Smetanova 204
Starý Plzenec 332 02

+420 377 965 047


Najdete nás také zde:

ARES
captcha