Zadavatelem microsite je firma Hotel BartošBezbariérový hotel Bartoš Frenštát pod Radhoštěm, luxusní ubytování v Beskydech, wellness

Hotel Bartoš ve Frenštátě pod Radhoštěm nabízí bezbariérové ubytování v jedinečném místě nádherné beskydské přírody, restaurace, wellness centrum.Chcete celý den relaxovat v příjemném prostředí wellnessu nebo v v blízkosti turistických tras i kulturních pamětihodností? Máte rádi saunování s trochou soukromí? Pokud plánujete dovolenou v Beskydech, neváhejte navštívit Hotel Bartoš ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Představujeme Vám Hotel Bartoš, kde své hosty ubytujeme v luxusních pokojích s bezbariérovým přístupem. K dispozici máme 27 dvoulůžkových pokojů, 4 jednolůžkové pokoje a 7 apartmánů. Hotel je skvělým místem pro setkávání, firemní akce i konference. Zázemí zde najdou rovněž rodiny s dětmi. K dispozici je restaurace s výbornou kuchyní, bar, případně konferenční prostory s kompletním technickým vybavením. Kdo chce relaxovat, může využívat wellness centrum. K dispozici je i sauna.

Neseďte doma a navštivte Hotel Bartoš ve Frenštátě pod Radhoštěm.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY