Vinárna Koliba - posezení u vína mezi Prahou a PlzníPřijďte vyzkoušet příjemné prostředí naší vinárny blízko dálnice D5 doplněné o výbornou kuchyni.

Vinárna Koliba je součástí areálu Bouchalka a je otevřena v pátek a sobotu od 19:00 do 01:30 hodin. Kromě vína si zde můžete pochutnat i na vynikající kuchyni našich vyhlášených kuchařů. Zážitek umocní většinou živá hudba, případně hudba reprodukovaná.
Prostor vinárny je jako stvořený pro svatební hostiny, rodinné či firemní oslavy nebo prostě jen pro obyčejné posezení přátel. Na vaši akci jsme schopni dodat grilované sele, které připravíme přímo před vašima očima.
Díky tomu, že je vinárna součástí areálu s hotelem, tak můžete využít i blízkého komfortního ubytování. V případě zájmu můžeme zajistit i tenisové kurty nebo turistické výlety po okolí.Zadavatelem microsite je firma 

Hotel BouchalkaTerapie fokusovanou rázovou vlnou v nové Ambulanci Ortopedie Zlín - neinvazivní řešení bolesti loktů, kolen, kotníků.
Rychlé objednání na rehabilitaci ve Zlíně - léčba poúrazových stavů, ortopedického onemocnění.

Autoškola, motoškola, výcvik a výuka řidičů, řidičské oprávnění, akreditované školící středisko.

Autoškola, motoškola, výcvik a výuka řidičů, řidičské oprávnění, akreditované školící středisko
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Velikonoční pobytový balíček s vinařskými akcemi a degustací vína na jižní Moravě

Penzion Siesta s.r.o.

Velikonoční pobytový balíček s vinařskými akcemi a degustací vína na jižní Moravě

Využijte několikadenní volno během Velikonoc a vydejte se na jižní Moravu vstříc novým zážitkům. Penzion Siesta ve Valticích Vás srdečně zve na velikonoční pobyt ve znamení vinařských akcí.


Řízené degustace vína ve vinném sklepě či degustační místnosti včetně ubytování se snídaní

Vinařství Hradil

Řízené degustace vína ve vinném sklepě či degustační místnosti včetně ubytování se snídaní

Zúčastněte se řízené degustace vína ve vinném sklepě „Za Valama“ či degustační místnosti a využijte ubytování se snídaní ve vinařství Hradil u Velkých Pavlovic.


Ubytování s vinným sklepem a zvýhodněné lázeňské pobyty pro hosty

Pension Jordán Ubytování a vinný sklípek na Moravě

Ubytování s vinným sklepem a zvýhodněné lázeňské pobyty pro hosty

Pension Jordán poblíž Lednicko-valtického areálu je výbornou volbu ubytování s rodinnou atmosférou. Navštivte vinný sklep přímo v objektu nebo využijte zvýhodněné lázeňské pobyty pro naše hosty.


Terasy Café v Liberci  - Následujte náš FB a nezmeškejte žádnou akci - přidáváme nové příležitosti, které by Vám neměly uniknout!

Terasy Cafe Apartmánové ubytování Liberec

Terasy Café v Liberci - Následujte náš FB a nezmeškejte žádnou akci - přidáváme nové příležitosti, které by Vám neměly uniknout!

Chcete být v obraze s naší neustále se rozšiřující nabídkou a akcemi? Sledujte nás na našich Facebookových stránkách! U nás si můžete vychutnat kvalitní vína a občerstvení ve vinárně v Liberci.


Ubytování s vinným sklípkem Zaječí

Vinařství Herůfek Svatopluk Herůfek

Ubytování s vinným sklípkem Zaječí

Hledáte ubytování na jižní Moravě? Chcete se ubytovat nad vinným sklípkem v jihomoravské obci Zaječí? Vinařství Herůfek Zaječí nabízí služby vinného sklepa s ubytováním „U Herůfků“. Nabízíme ubytování v útulně zařízených pokojích přímo v areálu sklepa. Ubytování nad sklepem: -kapacita 14 osob -pokoje mají nový nábytek a jsou rozděleny na dva čtyřlůžkové a jeden šesti lůžkový pokoj s kuchyňkou a sociální zařízením. K dispozici i venkovní posezení s grilem. Po dohodě zajistíme hudbu, cimbál či harmoniku. Pro větší skupinu možnost zajištění dalšího ubytování v Zaječí. V blízkosti sklepa se nachází Moravské vinařské cyklostezky umožňující navštívit náš překrásný kraj pod Pálavou, tak bohatý na kulturní, historické a přírodní krásy. Pro více informací o možnostech ubytování v Zaječí nás neváhejte kontaktovat.